درباره ما

چرم چارلی یک برند ایرانی نمادین با بیش از یک دهه تجربه در طراحی و تولید لباس های مدرن، شیک و با کیفیت با تمرکز بر رویه های اخلاقی و پایدار است.

مجموعه چرم چارلی از لباس‌های مدرن مردانه و زنانه همیشه تازه و هیجان‌انگیز است و در عین حال تعهد به طراحی جاودانه و نمادین را حفظ می‌کند. ما معتقدیم مد گذرا است، اما سبک دائمی است

و برای فرصت ساختن چیزی زیبا، معنادار و ماندگار ارزش قائل است.تجارت اخلاقی و پایداری زیست محیطی دو ارزش اصلی ما هستند که نشان دهنده تعهد ما به مراقبت از مردم و محیط زیست است.

بهبود مستمر در قلب کاری است که انجام می‌دهیم و هدف ما این است که در تمام جنبه‌های کسب‌وکار خود به شیوه‌ای اخلاقی رفتار کنیم.تمرکز ما بر کیفیت و سبک، ایجاد ظاهری زیبا و بدون دردسر را آسان می کند .
برش عالی، جزئیات منحصر به فرد محصول ،طیف وسیعی از کفش و لوازم جانبی چرم چارلی برای همه ما به خود افتخار می کنیم که یک تجربه استثنایی برای مشتری ارائه می دهیم و شبکه خرده فروشی سراسری خود را با یک تجربه

خرید آنلاین کارآمد ترکیب می کنیم. ما پیدا کردن ظاهر عالی را آسان می کنیم.ما مشتاقانه منتظر فرصتی هستیم تا استایل شما را ارتقا دهیم و کفشی را ارائه کنیم که برای سالهای آینده دوست خواهید داشت.

آنچه ما ارائه می دهیم

.تحویل سریع در 7روز کاری

.تضمین کیفیت کالا

.کفش چرمی استاندارد

چرم چارلی یک برند ایرانی نمادین است که با رویکرد آرام و در عین حال مدرن آن در طراحی محصول تعریف شده است.

هدفمند حرکت کنید با سبک های مختلف در محصولات چرم چارلی

از آرشیو ویدوهای فروشگاه بزرگ چرم چارلی در آپارات دیدن فرمایید.

چرم چارلی تنها در مدت چند سال با شتابی شگرف به تولید، فروش و صادرات بهترین مدل های کفش چرمی رسید و رکوردی قابل ثبت از نظر کیفیت در تولید و شبکه توزیع و فروش را بر جای گذاشت.