دسته‌بندی نشده

نیم بوت چرم مردانه در مدل

نیم بوت چرم مردانه

یکی از ضروری‌ترین و مهمترین آیتم‌های پاییز و زمستان، انواع نیم بوت است. نیم بوت‌ها، چه از جنس چرم یا غیر چرم، مدل‌های بسیار متنوعی دارند و هریک از آن‌ها متناسب لباس و استایل و همینطور موقعیت خاصی هستند؛ البته این بدان معنا نیست که حتما کمد شما باید پر از نیم بوت‌های مختلف باشد، بلکه کافیست تا بدانید هرکدام از آن‌ها را چگونه باید با لباس‌هایتان ست کنید.

نیم بوت چیست؟

نیم‌بوت‌ها نوعی از بوت هستند که ساق آن‌ها کوتاه است و معمولا بالاتر از قوزک پا نمی‌آید. پوشیدن این نوع کفش‌ها به دلیل همان ساق کوتاه، ساده‌تر است و انواع مختلفی نیز دارند.

انواع نیم بوت

این نوع کفش‌ها برازنده استایل کژوآل و اسمارت کژوآل هستند و از آنجا که تنوع طرح دارند، شما می‌توانید متناسب با لباس و استایلتان، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید؛ مثلا شلوار جین و سوییشرت با نیم‌بوت POLO و شلوار کتان همراه با نیم‌بوت کلاسیک یا رسمی.

نیم بوت چرم مدل

اگر به‌دنبال استایلی رسمی یا نیمه‌رسمی هستید، مناسب‌ترین گزینه، بوت کلاسیک است. انتخاب شما هرچه که باشد، از جنس چرم گرفته تا جیر، از رنگ مشکی گرفته تا قهوه‌ای، می‌توانید استایل مناسب آن را پیدا کنید. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل مناسب با نیم بوت کلاسیک، شلوار راسته همراه با تیشرت آکسفورد و کت یا اورکت بلند است.

سایز نیم بوت

انتخاب نیم بوتی که دقیقا اندازه پا باشد، کمی دشوار است. شما باید هنگام خرید دقت کنید که بوتتان نه آنقدر بزرگ باشد که پای شما درون آن به‌راحتی تکان بخورد و به اصطلاح، پایتان درون کفش، لق بخورد و نه آنقدر تنگ باشد که احساس کنید به انگشتان پایتان فشار وارد می‌شود. معمولا باید یک سایز بزرگتر از آن اندازه‌ای که برای سایر کفش‌هایتان مناسب است، برای بوت خود انتخاب کنید.

 

آدرس اینستاگرام

نمونه نیم بوت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *